O marce Bluzak

Pomysł na naszą markę pojawił się dość spontanicznie. Wszystko zaczęło się w 2012 r. od współpracy przy realizacji zamówień na bluzy dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Zadowolenie odbiorców z jakości wykonanego produktu, analiza rynku oraz panującej mody zmobilizowała nas do stworzenia nowej marki Bluzak. Nasza oferta produkcji bluz skierowana jest do osób, uczelni oraz firm mających pomysł na własną, unikatową odzież, nie tylko pod kątem rodzaju logotypów, ale również kroju i funkcjonalności.

Przewagą konkurencyjną Bluzaka jest niska cena w stosunku do wysokiej jakości materiałów i wykonania bluz. O dużym zadowoleniu naszych odbiorców świadczą ponowne zaproszenia do współpracy.

 

Spółka Fenix, pod którą funkcjonuje marka Bluzka, została założona w 1994 r.  Do głównego zakresu działalności firmy należy produkcja tekstylii oraz ich sprzedaż hurtowa. Współpracujemy z licznymi szwalniami oraz producentami materiałów. Dzięki temu nasza oferta obejmuje produkty najwyższej jakości, precyzyjnie spełniające wymagania Klientów. Pasja i zaangażowanie jakie wkładamy w funkcjonowanie i rozwój firmy przekłada się na dostosowanie oferty do potrzeb rynku oraz aktualnych trendów. Jako firma rodzinna stawiamy nacisk na długoterminową współpracę, osiąganą dzięki elastyczności indywidualnemu podejściu do klienta.

 

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.                        

          Zespół Bluzaka